ced
ced
ced
ced
ced
ced
CZ
DE
EN
ced

Sanitární stěny

Sanitární oddělovací stěny ELMAPLAN jsou výrobky z lehkých stěnových prvků, sloužící ke snadnému, rychlému a plně funkčnímu rozdělení prostoru. Zpravidla se jedná o rozdělení jednotlivých WC kabin, převlékacích kabin, masážních boxů, boxů v soláriích, ošetřovnách a na rehabilitačních pracovištích. Právě tak vhodné jsou na oddělování prostoru ve sprchách. Stěny se nejčastěji se dodávají ve výškách 2050mm. Systémy jsou velice variabilní, a proto je možné vyrobit, dodat a namontovat jakékoli půdorysné řešení. Tento produkt nachází své použití zejména ve veřejných budovách, kterými jsou například úřady, nemocnice a zdravotnická zařízení, sportoviště, kempy, výrobní závody, kina, divadla a podobně.

sanitarni-uvod
sanitarni-uvod
sanitarni-uvod

Velkou výhodou těchto materiálů je jejich snadná manipulovatelnost a subtilnost. Systémy a konstrukce ELMAPLAN spoří oproti běžným stěnám a zdem nejen prostor, ale i finanční náklady a čas nutný k jejich realizaci, a přitom zůstávají plnohodnotným stavebním prvkem s líbivým designem. Další výbornou vlastností je snadná údržba nejen samotných stěn,ale i prostorů, kde jsou namontovány. Díky stavitelným podpěrkám, je v prostoru pod stěnami velmi snadný úklid podlah.

Velkou výhodou je i možnost použití široké škály barev jednotlivých konstrukčních prvků. Standardně jsou dodávány desky v barvě šedé,nebo bílé, a profily z eloxovaného hliníku. Na přání zákazníka je však možno u DTD desek použít jakékoli barvy z katalogu firmy EGGER, u desek z vysokotlakého laminátu z palet firem KRONOSPAN, TRESPA nebo MAX. U profilů je možno vybírat ze vzorníku barev RAL.

ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced