ced
ced
ced
ced
ced
ced
CZ
DE
EN
ced

Sanitární oddělovací stěny, wc příčky a wc kabiny ELMAPLAN

sanitarni-suche

Jsou nejčastěji používaná řešení. Za suché prostředí je považována místnost, kde vzdušná vlhkost dlouhodobě nepřekračuje 80%, a kde nedochází k dlouhodobému, nebo často opakovanému styku s vodou ( kromě čištění stěn vlhkými stěrkami).

ELMAPLAN S-32

Nejpoužívanější systém sanitárních oddělovacích stěn. Vyniká líbivým designem, a propracovaností detailů. Je vhodný především pro řešení WC sestav standardní výšky 2050mm, včetně 100mm vysokých stavitelných podpěrek.

Na výrobu jsou použity vysoce těsné dřevotřískové desky tl. 32 mm dle DIN 68761, a emisní skupiny E1. Desky jsou oboustranné s dekorativním melaminovým potahem, s vysokou odolností proti poškrábání. Jsou lemované eloxovanými hliníkovými profily. Systém je opatřen stavitelnými podpěrami z nerezavějícího materiálu, které jsou opláštěny plastovými krytkami a rozetami. Dveřní křídla jsou zavěšena na standardních kovových závěsech, a jsou dodávána se zámkovou soupravou,tj.zámkem, klikou s rozetou s ukazatelem volno-obsazeno, a s nouzovým otevíráním. Tento systém dodáváme i pro mateřské školy, tzn. provedení s výškou 1400mm, který je montován s dětskou kruhovou klikou, samozavíracími závěsy a s bezpečnostními kartáčky v místě dovírání dveřního křídla.

PALME S-19

Typ ve velké míře shodný s ELMAPLAN S-32. Jsou zde použity dřevotřískové desky tl. 19mm. z důvodu zajištění větší stability je nutno montovat zesilovací profil.

ELMAPLAN PUP-30

Systém se shodnými užitnými vlastnostmi jako předchozí výrobky. Desky jsou vyrobeny jako sendvičová konstrukce z pozinkovaných ocelových plechů, vyplněných polyuretanovou pěnou. Povrch desek je opatřen speciální folií, odolnou proti zbroušení, poškrábání a působení chemikálií. Tyto desky jsou spojovány lakovanými hliníkovými profily, a jsou opatřeny speciálními stavitelnými podpěrami z nerezové oceli. Hliníkovými profily okovaná dveřní křídla jsou zavěšena na originálně řešených skrytých samozavíracích závěsech. u tohoto systému je zamykání vyřešeno pomocí jednostranné plastové západky, která je zvenčí vybavena rozetou se symboly volno-obsazeno, a s bezpečnostním otvíráním.

ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced