ced
ced
ced
ced
ced
ced
CZ
DE
EN
ced

Sanitární oddělovací stěny do mokrých prostor

Jsou speciální a materiálově náročnější produkty, ktaré je možno použít prakticky všude, kde dlouhodobě přetrvává vysoká vzdušná vlhkost, nebo kde jsou stěny vystaveny opakovanému,nebo soustavnému styku s vodou. Lze je použít například v šatnách lázeňských domů, plaveckých stadionů, ve sprchových a sanitárních zařízeních na sportovištích, v továrnách a podobně.

ELMAPLAN WF-32

Je systém designově shodný s typem ELMAPLAN S-32. Výška stěn včetně podpěrek je 2050mm, na přání zákazníka je možnost vyrobit stěny  i s jinými výškami. Odolnost proti vlhkosti je dosažena použitím speciálních sendvičových desek na bázi tvrzeného extrudovaného polystyrenu, potaženého oboustranně tenkým vysokotlakým laminátem, který je navíc povrchově upraven melaminovou folií. Výhodou oproti ostatním výrobkům do vlhkého prostředí je vysoká odolnost a stabilita stěn, která je dána tloušťkou použitého materiálu a jeho pevností.

PALME COMPACT 10

Tyto sanitární stěny jsou vyrobeny z vysokotlakého laminátu,oboustranně potaženého melaminovou folií. Tyto desky tl.10mm jsou částečně okovány eloxovanými hliníkovými profily, které je možno se opatřit stavitelnou podpěrou, nebo je přímo uložit např. na sprchové vaničky. Na dveřní křídla se montují plastové nezadlabané zámky systému ECO, se zamykací rozetou, opatřenou symboly volno-obsazeno a s bezpečnostním otvíráním. Tento systém se nejlépe osvědčí při oddělování sprchových boxů.

ELMAPLAN COMPACT VK 13

I tento produkt je vyráběn z vysokotlakého laminátu. Jeho tloušťka je však 13mm, a jsou použity odlišné lakované hliníkové profily, což zajišťuje vyšší stabilitu stěn. Další odlišností je výška 2030mm včetně 150mm stavitelných podpěrek z nerezové oceli. Jsou použity i odlišné plastové závěsy dveří. Plastová je i zámková souprava se zamykáním vnitřní západkou, a s rozetou se symbolem volno otevřeno. Tento systém vhodně doplňuje paletu našich výrobků, a je oblíben hlavně v SRN.

SPRCHOVÉ ZÁSTĚNY PALME DRIVE TD

Tyto sprchové zástěny jsou velmi často využívány jako doplněk těch stěn, které slouží k oddělení sprchových boxů např. na sportovištích, v kempech, v továrnách a dalších místech, kde jsou kladeny nároky na vysokou trvanlivost a odolnost proti poškození. Zástěny PALME DRIVE TD jsou konstruovány jako třídílné posuvné dveře. Jsou vyrobeny z pevných hliníkových profilů, a jako výplň je použito matné plastové sklo s kapkovým vzorem tl. 3mm. Standardní výška zástěn je 1850mm, jejich šířka se pohybuje v rozmezí 700 až 1100mm. Na přání zákazníka jsme schopni dodat zástěny až do výšky 2000mm, a šířky 1600mm.

ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced
ced